www.cvonline.hu

Karbantartó

  • A hirdetés 820 napja lejárt

A Kecskeméti telephelyünk számára gyártást támogató

Karbantartó

munkatársakat keresünk

Feladatok:

  • a termelés területén működő gépek rendszeres optimalizálása és karbantartása,
  • a gyártást veszélyeztető vészhelyzetek mint pl. áramszünet esetére megfelelő szükségstratégiák bevezetése,
  • a gépek, berendezések összeállítása és azok működésének fenntartása,
  • a különböző, karbantartási részleget érintő megbízások, határidő szerinti betartása,
  • a gyártóberendezések helyreállítása és folyamatos karbantartása,
  • a karbantartó csapat támogatása a folyamatban lévő munkák és a műszakok közötti információk időbeni és pontos átadásával,
  • a karbantartó alkatrészek folyamatos biztosítása, adott esetben azok utánpótlásához szükséges megrendelések időbeni leadása,
  • Egyéb, a munkakörrel kapcsolatos releváns feladatok ellátása.

Elvárások a pozícióhoz:

  • Közép-vagy felsőfokú végzettség elektronikai területen
  • legalább 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat karbantartói vagy technikusi területen
  • angol vagy német nyelvtudás
  • csapatszellem, együttműködő készség, segítőkész, nyitott, rugalmas hozzáállás,
  • eredményorientált személyiség,
  • kiváló problémamegoldó készség,
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés

Amit mi nyújtunk:

  • kihívásokkal teli, színes, változatos munkakör
  • Dinamikus, motivált, fiatalos csapat, aki kiváló eredmények elérésére törekszik;
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag;

Munkavégzés:

Kecskemét

A jelentkezéseket motivációs levél kíséretében, és fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre várjuk.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Elektronika / Telekommunikáció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő