www.cvonline.hu

KARBANTARTÓ

  • A hirdetés 905 napja lejárt

A KIKA Lakberendezési Kft. a lakberendezés meghatározó vállalkozásaként Magyarországon is sikeresen működik 9 áruházzal.

A cég további dinamikus fejlődésének biztosításához keresünk debreceni áruházunkba

KARBANTARTÓ

Munkatársat

(teljes munkaidőben)

Feladatok:

  • A debreceni áruház karbantartása
  • Az áruház összes osztályának műszaki segítségnyújtás
  • Az áruház működését szolgáló berendezések működtetése, karbantartása
  • Világítás, liftek kezelése

Elvárások:

  • Villanyszerelői szakképesítés
  • Hasonló területen szerzett gyakorlat min. 2 év
  • Terhelhetőség, együttműködő készség, rugalmasság, precizitás, dinamikus személyiség
  • Vevőközpontú gondolkodásmód és viselkedés, felelősségteljes munkavégzés
  • Épületgépészetben vagy épületvillamosságban való jártasság előny

Amit nyújtunk:

  • Nemzetközi versenyképes kereskedelmi és munkahelyi környezet
  • A piac egyik vezető cégének kapcsolatrendszere, hírneve
  • Fiatalos környezet, csapatszellem

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük az alább megadott elérhetőségek egyikére küldje el magyar nyelvű Önéletrajzát részünkre 2014.10.15-ig.

Az önéletrajz beérkezésétől számított 2 héten belül felvesszük a kapcsolatot azokkal a pályázókkal, akik a kiírásban szereplő elvárásoknak megfelelnek. Ha 2 héten belül nem érkezik válasz pályázatára, köszönjük jelentkezését, a meghírdetett állásra nem Önt választottuk.

Postázási cím: Kika Lakberendezési Kft. 4031 Debrecen, Kishatár út 32., Borsos Ilona adminisztrációs vezető részére,az alábbi e-mail címen.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő