www.cvonline.hu

Karbantartó

  • A hirdetés 893 napja lejárt

  Partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Karbantartó

Feladat:

  • Gépészeti, elektromos rendszerek ellenőrzése,
  • általános épületfenntartással kapcsolatos ellenőrzések,
  • meghatároztott listafeladatok, kisebb javítások elvégzése,
  • az épületfelügyeleti rendszeren és helyszíni ellenőrzéseken keresztül a hibás állapotok,

riasztások detektálása és a hibaelhárításifolyamat elindítása,

  • az épület rendelkezésre-állásának megőrzése érdekében a rendeltetésszerű használat ellenőrzése.

Elvárások:

  • Minimum erősáramú középfokú végzettség,
  • KÖF kezelési jogosultság,
  • felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek,
  • magas szintű szakmai problémamegoldó képesség,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • stressz tűrő képesség,
  • precizitás,
  • önállóság, megbízhatóság.

Amit kínálunk:

  • Fix bérezés,
  • kihívást jelentő feladatok,
  • dinamikus csapat.

Munkavégzés helye: Budapest, 22. kerület

Munkaidő: 1 műszak

Referencia szám: PR01

Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő