www.cvonline.hu

Karbantartó

  • A hirdetés 913 napja lejárt

Budapesti telephelyünkre munkatársat keresünk részmunkaidős

Karbantartó

munkakörben.

Orvosi eszközök tervezésével, fejlesztésével, gyártásával foglalkozó budapesti cég keres karbantartót a cég napi karbantartási feladatainak ellátására, 4 órás munkaidőben.

Feladatok:

A cég telephelyeinek üzemeltetési feladatai:

  • zárak, ajtók, vízszerelvények javítása
  • dugulás elhárítás koordinálása
  • telefon, IT hálózat meghibásodása esetén alvállalkozókkal történő kapcsolattartás
  • gépkocsi karbantartása, és egyéb üzemeltetéssel összefüggő napi feladatok elvégzése

Elvárásaink:

  • szakirányú végzettség: villanyszerelő, víz, vagy légtechnikai, épületgépészeti ismeretek
  • legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • széleskörű, különböző területeken szerzett tapasztalat
  • precíz, önálló, felelősségteljes munkavégzés, jó problémamegoldó képesség
  • józan életvitel, alkalmazkodó képesség
  • számítógép felhasználói szintű ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • angolnyelv ismeret

Amit ajánlunk:

  • hosszú távú munkalehetőség,
  • bérezés megegyezés szerint, cafetéria juttatás

Munkavégzés helye:

  • Budapest, VIII. kerület

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Részmunkaidő