www.cvonline.hu

Karbantartó

  • A hirdetés 1031 napja lejárt

Társaságunk folyamatos fejlődése következtében komáromi (Ipari park) munkahelyre azonnali kezdéssel keresünk

Karbantartó

munkakörbe munkatársat főállású munkaviszonnyal teljes munkaidőben, több műszakos munkarendben, hétvégi ügyelettel.

Feladatok:

• Épületvillamossági és gépészeti rendszerek karbantartása és javítása ipari környezetben

Elvárásaink:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség (villanyszerelő vagy gépész végzettség)
  • Min. 2 éves szakmai tapasztalat ipari környezetben
  • Alapfokú számítógépes ismeretek
  • Jó szervezőkészség, pontosság, kreativitás, problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság, kiváló diplomáciai érzék, proaktivitás
  • Párhuzamos feladatok elvégzésére való képesség

Előny:

  • épületfelügyeleti rendszerek ismerete,
  • légtechnikai üzemeltetési ismeretek.

Fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör és fizetési igény megjelölésével az alábbi címre várjuk.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő