www.cvonline.hu

karbantartó

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 822131

Gyártással foglalkozó multinacionális partnerünk budapesti telephelyére keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére:

karbantartó

Feladatok:
  • általános karbantartói feladatok ellátása,
  • TMK és ad-hoc jellegű karbantartások elvégzése,
  • javítási feladatok, hibaelhárítások ellátása,
  • berendezések felügyelete,
  • munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése.
Elvárások:
  • mechanikai műszerész, elektronikai műszerész, szerszámkészítő vagy gépész lakatos végzettség,
  • karbantartásban szerzett legalább 5 éves tapasztalat,
  • termelő cégnél szerzett tapasztalat,
  • gépkönyvek, műszaki rajzok olvasásának ismerete,
  • precíz munkavégzés, megbízhatóság,
  • felhasználói szintű PC ismeret,
  • nagyfokú önállóság.
Amit kínálunk:
  • fix alapbér + műszakpótlékok,
  • egyéb juttatások,
  • kulturált munkakörnyezet,
  • hosszú távú munkavégzés.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P, három műszakos munkarendben
  • Munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület
Kapcsolat:
Referencia kód: FEK-001
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése email címre.
Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőkkel tudjuk felvenni a kapcsolatot.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió