www.cvonline.hu

Karbantartó

  • A hirdetés 977 napja lejárt

Karbantartói munkakörre keresünk 1 főt 3 műszakos munkarendbe.

Feladatok:

  • PLC  vezérlésű gépek (fröccs, prés) elektromos, mechanikai, pneumatikus, hidraulikus karbantartása, hibakeresés, gyors és pontos hibajavítás.
  • Épületkarbantartás

Elvárások:

  • Erősáramú képesítéssel rendelkező, elektroműszerész vagy elektrotechnikus végzettség.
  • Min. 2 év karbantartói tapasztalat.
  • Munkabírás, rugalmasság, stressz tűrő képesség
  • Pneumatika és hidraulika ill. PLC vezérlések ismerete, javítási tapasztalat

Előny:

  • Gumi és/vagy műanyag fröccsöntő cégnél szerzett tapasztalat
  • Német nyelv társalgás szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Multinacionális stabil háttér, versenyképes jövedelem, bejárási vagy letelepedési támogatás, kafetéria.

Munkavégzés helye:

Lajosmizse

Munkaidő:

3 műszakos munkarend

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő