www.cvonline.hu

KARBANTARTÓ

Régió:

Bács-Kiskun

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 778419
lejárt

  Ügyfelünk egy német tulajdonú piacvezető autóipari alkatrészgyártó vállalat, mely jelentős beszállítója a Mercedes-Benznek és számos más prémium márkának is. A cég elnyerte a legjobb autóipari munkáltatói címet is. Hosszú távú munkavégzésre dinamikus és felelősségteljes hozzáállással KARBANTARTÓ pozícióba keresünk munkatársat.

Feladatok:

  • Összeszerelő üzemben a karbantartási feladatok ellátása 3 műszakos beosztásban
  • Napi működéssel kapcsolatos problémák feltárása, megoldása
  • A gyártás folyamatosságának biztosítása
  • Berendezések, gépek installálása, beállítása, üzemképesség biztosítása
  • Együttműködés a műszakvezetővel és az összeszerelő kollégákkal
  • Gépek műszaki állapotának felmérése

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki/technikusi vagy felsőfokú végzettség
  • Minimum 2-3 éves karbantartói tapasztalat gyártó környezetben
  • Aktív középszintű angol vagy német nyelvtudás elengedhetetlen
  • Felhaszáló szintű számítógépes ismeret
  • Kiváló stressztűrő képesség
  • Jó kommunikációs és szervezési készség

Előnyök:

  • PLC programozás

Juttatások, ajánlat:

  • Kiemelkedő jövedelem (alapbér + bónusz)
  • Tréningek

Munkavégzés helye:

  • Bács-Kiskun megye

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gyártástámogatás
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Folyamatmérnök/Gyártástechnológus
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Karbantartó mérnök/Karbantartásvezető
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Szerviz / Karbantartás
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Technikus
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Mechanikus karbantartó
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Technikus
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Létesítmény üzemeltetés
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Folyamatmérnök/Gyártástechnológus
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki támogatás

Egyéb információk:

  • Modern és barátságos munkakörnyezet
  • Munkavégzés helye: Kecskemét

Nyelvtudás:

  • vagy
  • Angol Középfok szóban és írásban
  • vagy
  • Német Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki, Szakmunka / fizikai munka
Régió
Bács-Kiskun