www.cvonline.hu

KARBANTARTÓ

  • A hirdetés 1309 napja lejárt

 Tejtermékeket gyártó és forgalmazó Pannontej Zrt. Ömlesztő 1. Üzeme

 Karbantartó

 pozícióba munkatársat keres

Főbb feladatok:

  • élelmiszeripari berendezések (főzők, adagológépek, szalagozógépek) szakszerű karbantartása, beállítása, javítása
  • PLC-vel (Siemens, Omron, Telemechanique) vezérelt berendezések hibáinak megállapítása, javítása

Elvárások:

  • mechatronikai műszerész, elektroműszerész vagy villanyszerelői végzettség gyengeáramú ismeretekkel
  • legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • elektromos, pneumatikus hajtások ismerete, jártasság ezek javításában
  • (frekvenciaváltók – Siemens, Omron, Danfoss- szervo hajtások)
  • pneumatikus, hidraulikus rendszerek ismerete
  • precíz, pontos munkavégzés

Előny: az élelmiszeriparban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Répcelak

Ha úgy érzi, megfelel az elvárásoknak, várjuk jelentkezését részletes szakmai önéletrajzzal, fényképpel, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Vas
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő