www.cvonline.hu

Karbantartó

Budapesti telephelyünkre munkatársat keresünk részmunkaidős

Karbantartó

munkakörben.

Orvosi eszközök tervezésével, fejlesztésével, gyártásával foglalkozó budapesti cég keres karbantartót a cég napi karbantartási feladatainak ellátására, 4 órás munkaidőben.

Feladatok:

  • A cég telephelyeinek üzemeltetési feladatai:
    • zárak, ajtók,vízszerelvények javítása
    • dugulás elhárítás koordinálása
    • telefon, IT hálózat meghibásodás esetén
    • gépkocsi karbantartása, és fenntartása

Elvárásaink:

  • szakirányú végzettség: villanyszerelő, víz, vagy légtechnikai, épületgépészeti ismeretek
  • legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • széleskörű, különböző területeken szerzett tapasztalat
    precíz, önálló, felelősségteljes munkavégzés, jó problémamegoldó képesség,
  • józan életvitel,alkalmazkodó képesség,
    Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • angol nyelvismeret

Amit ajánlunk:

  • hosszú távú munkalehetőség,
  • bérezés megegyezés szerint, cafetéria juttatás

Munkavégzés helye:

  • Budapest, VIII. kerület

Fényképes önéletrajzokat a lenti e-mail címre kérjük elküldeni.

Munkavégzés helye Budapest, VIII. kerület
Kategória Mérnök / Műszaki, Szakmunka / fizikai munka, Energetika / Villamosság, Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Régió Pest, Budapest