Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Karbantartó

Hozzáadva 2014.03.04.
Hirdetés azonosító: 761823
lejárt

Budapesti telephelyünkre munkatársat keresünk részmunkaidős

Karbantartó

munkakörben.

Orvosi eszközök tervezésével, fejlesztésével, gyártásával foglalkozó budapesti cég keres karbantartót a cég napi karbantartási feladatainak ellátására, 4 órás munkaidőben.

Feladatok:

  • A cég telephelyeinek üzemeltetési feladatai:
    • zárak, ajtók,vízszerelvények javítása
    • dugulás elhárítás koordinálása
    • telefon, IT hálózat meghibásodás esetén
    • gépkocsi karbantartása, és fenntartása

Elvárásaink:

  • szakirányú végzettség: villanyszerelő, víz, vagy légtechnikai, épületgépészeti ismeretek
  • legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • széleskörű, különböző területeken szerzett tapasztalat
    precíz, önálló, felelősségteljes munkavégzés, jó problémamegoldó képesség,
  • józan életvitel,alkalmazkodó képesség,
    Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • angol nyelvismeret

Amit ajánlunk:

  • hosszú távú munkalehetőség,
  • bérezés megegyezés szerint, cafetéria juttatás

Munkavégzés helye:

  • Budapest, VIII. kerület

Fényképes önéletrajzokat a lenti e-mail címre kérjük elküldeni.

Budapest, VIII. kerület
Kategória
Műszaki / Mérnök, Szakmunka / fizikai munka, Energetika / Villamosság, Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat
3 és 5 év között
Vezetői engedély
Szükséges
Munkaidő tipusa
Részmunkaidő
Régió
Pest, Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése