www.cvonline.hu

Karbantartó

  • A hirdetés 1049 napja lejárt

Budai négycsillagos szálloda karbantartó munkatársat keres.

Elvárások:

  • legalább 2 éves szállodai karbantartói tapasztalat
  • ipari, gépészeti szakközépiskolai végzettség

Előny:

  • Sauter rendszer ismerete
  • fűtés/hűtéstechnikai ismeretek
  • kazánkezelői ismeretek
  • regisztrált villamossági szakvizsgával rendelkezés
  • alapfokú angol nyelvtudás

Kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • kellemes munkakörnyezet

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Termelés részlegvezető

EMI-Technology Bt.

EMI-Technology Bt. Autóipari alkatrészeket gyár...
Budapest, Pest

Technikus/Gépkezelő

Szállodai szobalány, takarító / Ügyeleti takarító, hölgy és férfi munkaerő / Szállodai gondnoknő

Benusz Kft.

   Szállodai szobalány, takarító / Ügyeleti ta...