www.cvonline.hu

Karbantartó

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.20.
Hirdetés azonosító: 673452

Multinacionális Partnerünk megbízásából, azonnali kezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Karbantartó

Feladatok:
  • Elektromos karbantartási munkák elvégzése
  • Termelés zavartalanságának biztosítása
Elvárások:
  • Középfokú szakirányú (géplakatos, villanyszerelő, elektrotechnikus) végzettség
  • Több éves szakmai tapasztalat
  • Folyamatos munkarend vállalása
  • Pneumatikai, hidraulikai ismeretek
Amit kínálunk:
  • biztos munkahely
Munkavégzés helye:
  • Tatabánya
Egyéb:
  • Munkaidő: 12 órás folyamatos munkarend
Kapcsolat:
Jelentkezni bérigényt tartalmazó magyar nyelvű önéletrajzzal lehet az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével.