www.cvonline.hu

Karbantartó

  • Company_icon Continental Hotel Budapest
  • Location_icon VII. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 18 napja lett aktiválva

Continental Hotel Budapest****Superior

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

KARBANTARTÓ

Munkakör:

  • A szálloda lakó-, és kiszolgálóegységeinek napi szintű üzemeltetése, karbantartása
  • Tűz-, és munkavédelmi szabályok betartása, betartatása
  • Napi, heti, havi ellenőrzések elvégzése, dokumentálása
  • Közműmérők időszakos leolvasása, dokumentálása
  • Jelentések, felmérések készítése vezetője és a szállodaigazgató felé

Elvárások:

  • Önálló munkavégzés, rugalmasság
  • Igényesség önmagára és munkájára
  • Jó kommunikációs készség
  • Terhelhetőség, jó stressz tűrő képesség
  • Kreativitás, jó szervezőkészség
  • Informatikai alapismeretek

Előnyt jelent:

  • Villanyszerelő, műszerész vagy gépész végzettség
  • Épület-felügyeleti rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat
  • Klímaberendezésekkel kapcsolatos tapasztalat
  • Idegen nyelv, elsősorban angol nyelv ismerete
  • Hasonló területen, épületüzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Családias hangulatú munkavégzés
  • Rugalmas beosztás
  • Napi meleg étkezés
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Munkaruha, rendszeres tisztítással

Munkavégzés helye: Budapest VII. kerület, Dohány utca 42-44.

A "Jelentkezés" gombra való kattintással várjuk fényképes önéletrajzát fizetés igény megjelölésével.
A tárgy mezőbe feltétlenül írja be a „Karbantartó” megnevezést, illetve a saját nevét.
A beérkezett önéletrajzokat adatbázisunkban regisztráljuk, és amennyiben Ön megfelel elvárásainknak, felvesszük Önnel a kapcsolatot.

Reméljük, hogy hamarosan Kollégáink között üdvözölhetjük!

Helyek VII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság > Villanyszerelő
Építés / Ingatlan > Épületkarbantartó, Karbantartó
Mérnök / Műszaki > Szerelő, Technikus
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű