www.cvonline.hu

Karbantartó

  • Company_icon PNH Kft.
  • Location_icon Vasvár, Vas
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 21 napja lett aktiválva

A PNH Kft családi tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő, prémium termékeket gyártó fémipari cég, amely Nyugat Európa piacvezető partnereit szolgálja ki.

Cégünk az elmúlt években, a regionális munkaerő piac meghatározó foglalkoztatójává nőtte ki magát.
Akit csapatunk erősítésére keresünk:

Karbantartó

Feladatok:

  • Időszakos, megelőző és rendkívüli karbantartási munkák elvégzése /targoncák, hajlító gépek, hegesztőgépek,termelési gépek stb./
  • Épület karbantartás
  • Ügyelet ellátása a cég székhelyén, Vasváron

Elvárások:

  • Minimum 5 éves releváns szakmai tapasztalat vagy
  • Releváns szakmai végzettség és minimum 2 éves tapasztalat
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Lehetőleg Vasvár vagy Vasvár környéki / maximum 20 perc autóval Vasvártól / lakóhely

Előny:

  • villanyszerelői végzettség
  • Pneumatikai,hidraulikai ismeret
  • Háztartási (kis)gép szerelői végzettség,
  • Lakatos ismeret
  • Word,Excel ismeret

Amit kínálunk:

  • Fejlődő és munkatársait képező vállalat
  • Rendezett, modern üzemi környezet
  • Munkába járás támogatása, béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye: PNH Kft, Vasvár, Petőfi S. u. 81

Bővebb információ: Link megjelenítése, Kérdés esetén hívd HR csapatunkat: 06 94/ 593-973

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk szakmai önéletrajzát a lenti e-mail címre.

Helyek Vasvár
Vas
Kategória Építés / Ingatlan > Épületkarbantartó, Karbantartó
Gyártás / Termelés > Gép-szerszám szerelő, Gépészeti szakmunkás
Mérnök / Műszaki > Szerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű