www.cvonline.hu

Karbantartó

  • Company_icon Pex Automotive Systems Kft.
  • Location_icon Érd, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 5 napon belül lejár

A PEX Automotive Systems Kft érdi telephelyére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Karbantartó

Főbb feladatok:

  • félautomata, automata fröccsöntő gépek karbantartása
  • a termelés folyamatosságának biztosítása
  • a termelés műszaki támogatása
  • a technológiai, minőségbiztosítási, munkavédelmi és egyéb előírások, utasítások betartása

Elvárások:

  • minimum középfokú gépész vagy elektromos végzettség
  • kábelfeldolgozásban, fröccsöntésben szerzett legalább 3 év tapasztalat
  • gépkezelői, mérésügyi ismeretek
  • PLC vezérlés ismerete
  • gépek általános karbantartásában szerzett tapasztalat
  • többműszakos munkarend vállalása
  • jártasság műszaki rajz olvasásában
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Office programok)
  • jó problémamegoldó képesség
  • pontos, precíz munkavégzés
  • önállóság, kezdeményezőkészség
  • felelősségvállalás

Előnyt jelent:

  • technikus végzettség
  • Arburg, KOMAX gépek ismerete
  • angol vagy német nyelv ismerete
  • azonnali munkába állás

Munkavégzés helye: Érd, Turul utca

Részletes szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével, a tárgy mezőben a pozíció feltüntetésével várjuk.

Helyek Érd
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai karbantartó, Elektronikai szerelő
Gyártás / Termelés > Gép-szerszám szerelő, Gépészeti szakmunkás
Mérnök / Műszaki > Szerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű