www.cvonline.hu

Karbantartó

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Csongrád
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 26 napja lett aktiválva

Partnerünk szegedi telephelyére keresünk munkatársakat karbantartó munkakörbe!

Karbantartó

A leendő munkatárs feladatai:

  • Gyártás során használt gépek ellenőrzése ütemterv alapján
  • Gyártás során használt gépke javítása hiba esetén-elsősorban elektronikai eszközök
  • Gépek utánállítása
  • Készlet nyilvántartása, alkatrészraktár vezetése

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Középfokú szakirányú technikusi végzettség (elektroműszerész, autóvillamossági szerelő, villanyszerelő)
  • Műszaki karbantartás területén szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit nyújtani tudunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Év végi prémium
  • Munkaruha biztosítása
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Szeged
  • 2 műszakos munkarend

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

Helyek Csongrád
Kategória Gyártás / Termelés