www.cvonline.hu

Karbantartó

  • Company_icon Freudenberg Tömítés Ipari Kft.
  • Location_icon Lajosmizse, Bács-Kiskun
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

A Freudenberg Sealing Technologies a világ egyik piacvezető tömítésipari vállalata. A lajosmizsei partnergyártó-vállalata, a Freudenberg Tömítés Ipari Kft. egy családias légkörű vállalat, a multi-háttér minden előnyével: modern munkafolyamatok, nemzetközi tudáscsere, stabil jövőkép! Speciális gumitömítéseket gyártunk kamionok, vasúti járművek fékrendszereibe, orvostechnikai műszerekbe. Vállalatunk bővülés előtt áll, ennek érdekében tovább erősítjük csapatunkat. Új munkatársunkat várjuk a következő pozícióba:

KARBANTARTÓ

Feladatok:

  • tervezett és időszakos karbantartási feladatok elvégzése (TPM)
  • automata és félautomata gyártóberendezések karbantartása, önálló hibakeresés

Elvárások:

  • szaktudás: villanyszerelő, elektroműszerész vagy mechatronika
  • kétműszakos munkarend és készenlét vállalása
  • önálló, gondos munkavégzés
  • előny: hidraulikai, pneumatikai ismeretek, targonca jogosítvány

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes pozíció egy stabil háttérrel rendelkező multinacionális vállalatnál.
  • Komplex juttatási csomag (alapbér+teljesítménybónusz, jelenléti prémium, cafeteria), bejárási támogatás.
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai megbecsülés egy összetartó team részeként.

A munkavégzés helye: Lajosmizse.

Helyek Lajosmizse
Bács-Kiskun
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai műszerész
Gyártás / Termelés > Gép-szerszám szerelő
Mérnök / Műszaki > Szerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű