www.cvonline.hu

Karbantartó

Hozzáadva: 2017.08.03.
Hirdetés azonosító: 1180409

Multinacionális Partnerünk megbízásából, azonnali kezdéssel munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Elektromos berendezések kezelése, karbantartása
  • PLC vezérelt gépek programjainak javítása, karbantartása szükség estén módosítása
  • Hibák azonnali javítása a folyamatos termelés biztosítása
  • Szükséges alkatrészek engedélyeztetése és rendelése
  • A gyár termelési és egyéb berendezéseinek karbantartása, a PLC-k folyamatos működésének biztosítása
  • Villanyszerelési szabványok és szabályok betartása és felügyelete
  • A munkahelyi felettes által meghatározott egyéb feladatok ellátás

Elvárások:
  • Villanyszerelő végzettség vagy karbantartói tapasztalat / PLC
  • Legalább középfokú villanyszerelő végzettség, erősáramú berendezés, szerelői, kezelői képesítés
  • Proaktivitás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Tanulási, fejlődési hajlandóság

Juttatások:
  • Bruttó bér + műszakpótlék
  • Munkába járás támogatása
  • Cafetéria
  • Jelenléti bónusz
  • Megegyezés szerint túlóra vállalása

  • Küldje el még ma önéletrajzát a megadott e-mail címre. Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat a következő telefonszámon: +3670 66 55 283, küldjön SMS-t vagy csörgessen meg, visszahívjuk!

Munkavégzés helye:
  • Tatabánya