www.cvonline.hu

Karbantartó

Hozzáadva: 2017.07.24.
Hirdetés azonosító: 1153268

Nemzetközi partnercégünk munkatársakat keres az alábbi pozícióba: Ha szeretnél, hosszú távon dolgozni, akkor mindenképp jelentkezz erre az állásra!
Feladatok:

  • Épület karbantartási feladatok ellátása
  • Hibaforrások felkutatásában való részvétel
  • Dugulás elhárítás, lakatosmunkák
  • Szakemberek munkájának támogatása
  • Étterem által készített feladatlistán szereplő karbantartási feladatok elvégzése

Elvárások:
  • Szakmunkás végzettség (asztalos, villanyszerelő, elektroműszerész, víz-, gáz-, fűtésszerelő, kőműves-burkoló, festő-mázoló, tapétázó, lakatos)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes alapbér + Cafeteria
  • Bejelentett munkaviszony

Előnyök:
  • Azonnali munkakezdés

Nyelv:
  • Magyar

  • Amennyiben megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre!

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió