www.cvonline.hu

Karbantartó

  • Az álláshirdetés 43 napja lett aktiválva

Dolgozzon Ön is Délkelet-Magyarország legnagyobb gépgyártó és autóipari társaságánál, a Linamar Hungary Zrt.-nél

KARBANTARTÓ MUNKATÁRS POZÍCIÓBAN

Orosházán!

A leendő munkatárs feladatai:

  • Karbantartási munkák elvégzése
  • Gépek állapotának ellenőrzése és javítása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Karbantartó géplakatos végzettség vagy
  • Elektroműszerész végzettség
  • Több műszakok munkarend vállalása

Amit nyújtani tudunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Utazási költségtérítés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy hívja a +36 20 252 14 11-as telefonszámot.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014