Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

KARBANTARTÓ

MEGBÍZÓNK:

Nagy múltra visszatekintő, piacvezető FMCG vállalat, aki hazánkban 3 telephelyen, összesen 1700 főt foglalkoztat.

Szívügyüknek tekintik a magas minőségű élelmiszerek, kozmetikumok és tisztítószerek előállítását, mellyel hozzájárulnak fogyasztóik életminőségének javításához. A vállalatnál dolgozó tapasztalt szakemberek értékteremtő munkájának eredményeként tudják a fenntartható növekedését, valamint márkaépítést biztosítani.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Veszprém

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • Versenyképes bérezés és juttatások
  • Ingyenes céges buszjáratok
  • Céges termékek kedvezményes vásárlása

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • A vállalat területén található gépek, berendezések javítása, karbantartása
  • Karbantartási tervnek megfelelően gépek, berendezések felújítása
  • Tartalék alkatrészek mennyiségének folyamatos figyelemmel kísérete, jelentése
  • Helyesbítő tevékenység kezdeményezése a termékek nem megfelelőségének megelőzésére, megakadályozására
  • A problémák megoldásainak kezdeményezése, ajánlása, illetve a megoldások végrehajtása
  • Termelő sorok rendellenességek azonnali elhárítása, sorvezetőkkel történt egyeztetések alapján
  • Épületgépészeti és technológiai gépészeti egységek javítása, karbantartása
  • Aktív részvétel a fejlesztésekben és projektekben
  • Új technológiákhoz szükséges tudás elsajátítása

AMIT ELVÁRUNK:

  • Középfokú szakirányú végzettség (pl. gépszerelő, műszerész, villanyszerelő, elektrotechnikus, stb.)
  • Termelő gépek karbantartásában szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttasd el az alábbi e-mail címre.

Köszönjük!

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

KARBANTARTÓ

Veszprém
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Legalább 2 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása