www.cvonline.hu
Karbantartó
Trenkwalder Kft
Régió: Bács-Kiskun
Hozzáadva: 2017.08.21.
Jelentkezési határidő: 2017.01.30.
Hirdetés azonosító: 1107669
lejárt

Stabil hátterű gyártó partnercégünkhöz munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Karbantartó

Feladatok:

  • Gyártóberendezések, napi termeléshez szükséges eszközök műszaki állapotának megfelelő szinten tartása
  • Elektronikus, hidraulikus, pneumatikus rendszerek javítása, karbantartása
  • Karbantartási tervek végrehajtása és dokumentálása
  • Üzemzavarok elhárítása, hibakeresés és a gyártóberendezés meghibásodások elhárítása
  • Gyártóberendezések, eszközök telepítésében, üzembe helyezésében való részvétel
  • Gyártóberendezések beállítása, termékváltások és átállások végrehajtása
  • Fejlesztési javaslatok a termelés hatékonyságának, minőségének fejlesztése érdekében
  • Karbantartási dokumentációk vezetése, alkalmazása
  • Rendszeres területbejárás – állagmegóvás – hibafeltárás

Elvárások:

  • Mechatronikus, villanyszerelő vagy elektroműszerész szakirányú végzettség (mechatronikus végzettség előnyt jelent)
  • Precíz, pontos munkavégzés, terhelhetőség
  • Jó problémamegoldó képesség és erős felelősségtudat
  • Három műszakos rend vállalása
  • Előnyt jelent: erősáramú végzettség, vagy fröccsöntő üzemben szerzett tapasztalat, PLC ismeret, angol vagy német nyelvismeret

Amit nyújtunk:

  • Modern, kulturált munkakörülmények
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Ingyenes céges buszjárat a következő településekről: Kecskemét, Szabadszállás, Izsák, Ágasegyháza, Helvécia, Matkó, Nagykőrös, Kerekegyháza, Kunszentmiklós

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.