www.cvonline.hu

Karbantartó

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.01.
Hirdetés azonosító: 1097723

Nagy hagyományokkal rendelkező, világpiaci vezető műanyagipari csoport magyarországi leányvállalata számára keresünk munkatársat
Feladatok:

  • gépek, berendezések működésének biztosítása, ellenőrzése,
  • gépészeti problémák felderítése és javítások elvégzése, hibaelhárítás,
  • tervszerű megelőző karbantartási munkálatok végzése, részvétel az éves karbantartásban,
  • karbantartáshoz szükséges anyag-és eszközigények összeállítása, készletek figyelése,
  • javaslattétel a minőség és termelékenység javítása érdekében,
  • dokumentációk gondozása, a végrehajtott munkák dokumentálása.

Elvárások:
  • középfokú műszaki végzettség,
  • hasonló területen szerzett, legalább 2 éves szakmai tapasztalat, lehetőleg termelő/feldolgozó vállalatnál,
  • termelési berendezések (pl. hajtási rendszerek, vezérlések) karbantartásában szerzett tapasztalat,
  • műszaki rajzok értelmezése,
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek,
  • megbízható, precíz munkavégzés,
  • folyamatos műszak vállalása.

Juttatások:
  • Hosszútávú munkalehetőség

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre a megpályázott pozíció megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Berettyóújfalu

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Hajdú-Bihar