www.cvonline.hu

Karbantartó

  • Frissítve 18 napja

RotaPack Zrt.

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Karbantartó

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • A gyártósor és üzem elektronikai, gépészeti karbantartása
  • A termelés feltételeinek biztosítása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Elektroműszerész, villanyszerelő vagy gépész végzettség
  • Karbantartó szakterületek ismerete (lakatosipar, hidraulika, pneumatika)
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • 3-5 év szakmai tapasztalat

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • angol v. német nyelvismeret

    AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes jövedelem
  • jó csapat
  • szakmai fejlődés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Szeged, Dorozsmai út 35.

Munkavégzés helye Szeged,Dorozsmai út 35.
Kategória Elektronika / Telekommunikáció, Energetika / Villamosság, Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Szeged