www.cvonline.hu

Karbantartó

  • A hirdetés 39 napja lejárt

A komlói székhelyű Polytec Komló Kft. (korábban Ratipur Kft.) dinamikus fejlődését a poliuretán-feldolgozással előállított termékeinek piaci sikere alapozta meg.

Az 1990 óta működő autóipari beszállító cég elsősorban a gépjármű motorterében található hang-, hő- és zajszigetelő, rezgéscsillapító elemek, valamint autófelszerelési cikkek fejlesztésével, tervezésével és gyártásával foglalkozik.

Cégünk munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Karbantartó

Feladatok:

  • Gyártó szerszámok, gépek, eszközök megelőző és tervezett karbantartása, működésének felügyelete
  • A meghibásodott eszközök javítása a termelés folyamatos működésének biztosításához
  • Az elvégzett karbantartások dokumentálása
  • Az általa felhasznált dokumentáció, munkalapok, rajzok gondos kezelése

Elvárások:

  • Szakirányú szakmai végzettség (villamosgép és berendezési technikus, erősáramú technikus, ipari elektrotechnikus)
  • Megbízhatóság
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:

  • Műanyagiparban szerzett tapasztalat
  • Pneumatikai ismeretek
  • Targoncavezetői végzettség
  • PLC programozói ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Folyamatos szakmai fejlődés, változatos, kihívásokkal teli feladatok

A pályázatokat az alábbi e-mail címre várjuk bérigény megjelölésével.

Polytec Komló Kft.
7300 Komló, Patak u. 2.
dr. Linde Hajnalka

Helyek Komló
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő