www.cvonline.hu

KARBANTARTÓ

  • A hirdetés 258 napja lejárt

Nemzetközi szállodalánc, újonnan nyitó budapesti 4 csillagos szállodájába,
munkatársat keres a következő pozícióba:

KARBANTARTÓ

Elvárásaink:

  • Középfokú szakirányú szakmunkás, vagy szakközép végzettség
  • A karbantartáshoz szükséges anyagok, eszközök beszerzése
  • Az intézmény napi szintű ellenőrzése, szakmunkát nem igénylő hibák javítása
  • Vendég centrikus, udvarias magatartás
  • Megbízható, precíz, önálló munkavégzés
  • Ápolt és igényes megjelenés

Előny:

  • Elektronikai vagy elektrotechnikai ismeretek.
  • Hasonló területen szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • Idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, barátságos munkakörnyezet
  • Kiváló nemzetközi csapat
  • Szakmai fejlődési és hosszú távú munkalehetőség

Kérjük fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát küldje az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő