www.cvonline.hu

Karbantartó

  • A hirdetés 256 napja lejárt

Karbantartó

Főbb feladatok:

  • A társasház ingatlanállományának gazdaságos, biztonságos, folyamatos és zavarmentes működtetése, a műszaki fenntartás biztosítása, a létesítmények, az üzemviteli berendezések, az energiaellátó hálózatok, berendezések üzemeltetése.
  • A társasház teljes területén a műszaki üzemeltetéssel, tervezett és eseti karbantartásokkal és felújításokkal kapcsolatos feladatok ellátása.
  • A társasház gazdaságos műszaki üzemeltetésének biztosítása (épületek, területek, gépek, berendezések megelőző, folyamatos karbantartásai) ezek korszerűsítése, felújítása, energetikai felülvizsgálata.
  • A létesítmények, az üzemviteli berendezések, az energiaellátó hálózatok, berendezések üzemeltetése.
  • Berendezések kezelése, szerelése, ellenőrzése.
  • Környezetvédelmi, munkavédelmi és tűzvédelmi részfeladatok ellátása; előírások betartása, dokumentációk elkészítése, a területhez rendelt szakipari cég koordinálása.

Elvárások:

  • Szükséges szakirányú végzettség: villanyszerelő vagy víz-és gázszerelő vagy lakatos
  • Önállóság
  • Gyors, pontos munkavégzés
  • Teherbírás, megbízhatóság, pontosság

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkaidő: teljes munkaidő (heti 40 óra)
  • A munkakör azonnal betölthető

Amennyiben felkeltettük érdeklődését kérem, küldje el fényképes önéletrajzát a cvonline_karbantartó jeligével a lenti email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő