www.cvonline.hu

Karbantartó

  • A hirdetés 259 napja lejárt

 Magyarország első, most épülő alumínium italdoboz gyárába
a QUALITY PACK Zrt.
munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Karbantartó

FELADATOK:

  • Automatizált gyártó berendezések zavartalan működésének, folytonos rendelkezésre állásának biztosítása
  • Részvétel az új gyártósorok telepítésében
  • Működésben, gyártásban felmerülő problémák elemzése és elhárítása
  • Megelőző karbantartások, ellenőrzések utasítások szerinti elvégzése
  • Műszaki rajzok olvasása
  • Folyamatfejlesztés berendezések átalakításával, optimalizálásával valamint beállításával
  • Dokumentációk összeállítása, napi tevékenységek, felhasznált alkatrészmozgások regisztrálása
  • Kapcsolattartás, együttműködés a termelési terület munkatársaival

ELVÁRÁSOK:

  • Műszaki középfokú végzettség (pl. elektronikai műszerész, géplakatos)
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Tanulási hajlandóság
  • Teherbírás, megbízhatóság, pontosság
  • Felelősségteljes munkavégzés, gyakorlatias, problémamegoldó szemlélet
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt
  • Legalább 2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat

ELŐNY:

  • Egyedi termékeket gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Fémiparban szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil háttérrel rendelkező, dinamikusan növekvő cég
  • Versenyképes jövedelem
  • Sikeres, fiatal, dinamikus csapat
  • Igényes munkakörnyezet
  • Előrelépési lehetőség

TOVÁBBI INFORMÁCIÓK:

  • Munkavégzés helye: Szikszó

A fényképes, név alapján elnevezett önéletrajzokat, motivációs levelet a pozíció megjelölésével az alábbi email címre várjuk.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő