www.cvonline.hu

Karbantartó

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.01.18.
Jelentkezési határidő: 2017.02.07.
Hirdetés azonosító: 1082562

Karbantartó

Nemzetközi háttérrel rendelkező, elektronikai szereléstechnológia terén kiemelkedő partnerünk számára keresünk új kollégát karbantartó munkakörbe azonnali kezdéssel!

Feladatok:

- Termelő berendezések üzembe helyezése, időszakos és eseti karbantartása, megfelelő működésének fenntartása

- A gyáregység és az iroda épület általános karbantartása, eseti meghibásodások kiküszöbölése, hibák elhárítása.

- Folyamat fejlesztési tervek, igények kivitelezése

- Karbantartások, javítások dokumentálása a központi adatbázisban

Elvárások:

- Elektromos vagy gépész középfokú végzettség
- Min. 3 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Pneumatika alapszintű ismerete
- Alapszintű számítógépes ismeret
- Önálló, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

-Versenyképes juttatási csomag (kiemelkedően magas alapbér + cafeteria)

- Hosszú távú munkalehetőség

-Munkába járás támogatása

- Nemzetközi, modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Dunaharaszti

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján