www.cvonline.hu

Karbantartó

Régió: Komárom-Esztergom

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.05.
Jelentkezési határidő: 2016.10.22.
Hirdetés azonosító: 1081565

Karbantartó

Komáromba papír csomagolóanyag gyártással foglalkozó partnerünkhöz keresünk kimagasló bérezéssel karbantartó pozícióba munkavállalókat.

Feladatok:

Feladatok:
• A géppark elektromos karbantartása, ellenőrzése
• Meghibásodott gépek javítása
• Aktív részvétel a megelőző karbantartásban
• Épületkarbantartás

Elvárások:

Elvárások:
• Elektroműszerész vagy villanyszerelő vagy erősáramú berendezés szerelő technikusi, minimum szakmunkásképző végzettség
• Karbantartási anyagok és gépalkatrészek beazonosítása és kezelése
• PC felhasználói szintű ismerete
• Munkavégzés több műszakos munkarendben

Amit kínálunk:

• Kimagasló bérezés
• Bónuszrendszer
• Cafetéria

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján