www.cvonline.hu

Karbantartó

Hozzáadva: 2017.10.19.
Hirdetés azonosító: 1060155

Nemzetközi gyorséttermi lánc békéscsabai egységébe keresünk munkatársakat RÉSZMUNKAIDŐBEN az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • termelő berendezések zavartalan működésének, folytonos rendelkezésre állásának biztosítása
  • működésben felmerülő problémák elemzése és elhárítása
  • megelőző karbantartások, ellenőrzések utasítások szerinti elvégzése
  • dokumentációk kezelése, napi tevékenységek, felhasznált alkatrész mozgások regisztrálása
  • kapcsolattartás, együttműködés más osztályok munkatársaival

Elvárások:
  • szakirányú, középfokú végzettség
  • önállóság és csapatmunkára való képesség
  • több műszakban történő munkavégzés vállalása
  • rugalmasság
  • villamos munkák során, festésben, burkolásban, gépek karbantartásában szerzett tapasztalat

Juttatások:
  • hosszú távú munkalehetőség
  • rugalmas munkaidő beosztás

Előnyök:
  • karbantartói munkakörben szerzett

  • Részletes szakmai önéletrajz elküldésével.

Munkavégzés helye:
  • Békéscsaba

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Békés