www.cvonline.hu

Karbantartó

  • A hirdetés 273 napja lejárt

Az F.Segura Csoport több, mint 40 éve működő, spanyol tulajdonú multinacionális gyártó vállalat. Fő profilja fémalapú autó alkatrészek gyártása a piac olyan vezető márkái számára, mint a Ford, Volkswagen, Seat, Audi, Mercedes és Volvo. A 2009 óta működő magyarországi üzem nagyszerű csapatmunka eredményeként kiváló minősítést nyert több megrendelőjétől, többek között a Jaguár- Land Rovertől.
Cégünk növekvő megrendeléseinek kielégítésére, bővülő csapatunkba keressünk új kollégát

Karbantartó

pozícióba

Feladatok:

  • Gépek, berendezések tervszerű megelőző, javító és nem tervezett karbantartása
  • Részvétel új berendezések telepítésében
  • Az energiaellátó és az egyéb, termeléshez szükséges rendszerek megfelelő működésének felügyelete

Elvárások:

  • Szakközépiskolai végzettség (műszerész vagy villanyszerelő)
  • Műszaki és kapcsolási rajzok ismerete
  • Karbantartási feladatok ellátásához szükséges eszközök ill. azok használatának ismerete
  • Hegesztési alapismeretek és fémiparban szerzett tapasztalat előnyt jelentenek
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Pneumatika -és hidraulika ismeretek

Amit kínálunk:

  • Elismerő juttatási csomag;
  • Folyamatos szakmai képzés, fejlődési lehetőség;
  • Kihívásokkal teli, baráti munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Szolnok
Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Önéletrajzot, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni. Kérjük a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíciót.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő