www.cvonline.hu

Karbantartó Hozzáadva: 2016.05.11.

Innsbruck környéki fémipari partnercégünkhöz keresünk szakembereket az alábbi pozícióra: Ingyenes szállás biztosításával, hosszú távú munkaszerződéssel.
Feladatok:
  • Öntödei és automata öntvényformázó berendezések javítása, karbantartása
  • Pneumatikus, hidraulikus berendezésekben, alkatrészekben keletkezett hibák megkeresése
  • Hibák felismerése és szakszerű elhárítása
  • Elektronikai vezérlésekben fellépő üzemzavar elhárítása, vezérlők átprogramozása
  • Sérült alkatrészek javítása, cseréje

Elvárások:
  • Mechatronikus vagy Elektronikai középfokú végzettség / Technikusi, Felsőfokú előnyt jelent
  • Több éves, hasonló munkakörben megszerzett tapasztalat
  • Pneumatikai, mechatronikai, hidraulikai ismeretek
  • Alapszintű PLC vagy automatizálás technikai ismeretek
  • SAP ismeretek előnyt jelent
  • Kiváló német nyelvtudás / B2 szint

Juttatások:
  • Nettó 2300-2500 Euro/hó fizetés
  • Ingyenes szállás
  • Első kiutazás költségeinek megtérítése
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • Saját autó

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, német és magyar nyelven a megadott e-mail címre! Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat, László Nikolettet a következő telefonszámon: +36 70 665 5615 - munkanapokon 8-12 óráig.