www.cvonline.hu

Karbantartó

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2016.06.14.
Hirdetés azonosító: 1039442

Karbantartó

Pozíció leírása / Job description

Pest megyei partnercégünk számára keresünk Karbantartó munkatársat:

Feladatok:

- Gépek berendezések mechanikus üzemeltetése, kezelése, tisztán tartása, karbantartása
- Tervszerű megelőző karbantartás
- Hibák azonnali javítása, a folyamatos termelés biztosítása
- Épületek, helyiségek és berendezések mechanikus karbantartása, javítása
- Műszaki dokumentáció, adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

- Szakirányú villanyszerelő vagy gépész középfokú/technikusi végzettség
- Legalább 3 éves tapasztalat épületüzemeltetés vagy karbantartás, vagy hasonló területen
- A gyártó üzemhez igazodó, folyamatos munkarend vagy készenléti idő vállalása
- B kategóriás jogosítvány
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret – Excel és Outlook
- Önálló munkavégzés, jó probléma megoldókészség
- Targonca jogosítvány és/vagy emelőgép kezelői jogosítvány előny
- Angol nyelvismeret előny
- Önmentő berendezés használati vizsga előny

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem
- Dinamikus fiatalos csapat
- Stabil háttérrel rendelkező vállalat

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a