www.cvonline.hu

KARBANTARTÓ

  • A hirdetés 259 napja lejárt

A szerves kémiai kutatás-fejlesztés, vegyipari és gyógyszeripari gyártás területén két évtizedes tapasztalattal rendelkező SONEAS Kutató Kft. nagy gyakorlattal rendelkező

KARBANTARTÓ

munkatársat keres azonnali munkakezdéssel.

A munkakör főbb feladatai:

  • megelőző karbantartások elvégzése
  • gépek, berendezések, csövek, csőszerelvények javítása, cseréje
  • épületgépészeti szerelvények javítása, cseréje
  • kísérleti berendezések összeállítása
  • üzemi és laboratóriumi berendezések és szerelvények állapotfelmérése

Az ideális jelölt az alábbiakban felsorolt képzettséggel és képességekkel rendelkezik:

  • legalább szakmunkás bizonyítvány valamely vasipari szakmában (pl. szerkezetlakatos)
  • érvényes, hegesztői minősítésről kiállított tanúsítvány
  • általános vegyipari gépszerelési ismeretek (zománcozott, saválló és üvegberendezések)

A kiválasztásnál előnyt jelenthet:

  • érvényes tűzvédelmi szakvizsga bizonyítvány megléte

Munkavégzés helye: Budapest, IX. Illatos út

Munkaszerződés típusa: 2016. augusztus 31-ig tartó határozott idejű munkaviszony (hosszabbítási lehetőséggel)

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajz megküldésével lehet az alábbi e-mail címen “KARBANTARTÓ” megjelöléssel.

Az interjúkat folyamatosan szervezzük. Az időpont-egyeztetés legkésőbb a pályázat lezárása utáni héten megtörténik. Interjúra be nem hívott jelentkezők esetén az elutasításról nem áll módunkban külön értesítést küldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő