www.cvonline.hu

Karbantartó

  • A hirdetés 464 napja lejárt

Mint európai építőtechnológiai konszern, évente több ezer építményt hozunk létre világszerte, amelyhez a megfelelő emberekre, építőanyagokra és eszközökre a megfelelő időben és helyen van szükségünk. Csapatmunka nélkül - földrajzi határokon és területeken átívelően - ez nem lenne lehetséges. Legyen Ön is a csapatunk tagja!

Csapatunk erősítéséhez szombathelyi vagy győri vagy tatabányai telephelyre

KARBANTARTÓ

(Ref.: HU-2016-016875)

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • a cég által üzemeltetett létesítményekben lévő áramellátó, klíma, biztonságtechnikai és épületgépészeti berendezések hibaelhárítása és karbantartása,
  • a főmérnökség feladatkörébe tartozó berendezések karbantartásának, hibaelhárításának ellátása.

Elvárások:

  • erősáramú berendezés szerelő vagy villanyszerelő végzettség,
  • minimum 3 éves szakmai tapasztalat,
  • B kategóriás vezetői engedély,
  • felhasználói szintű MS Office ismeret.

Előny:

  • villamos biztonságtechnikai vizsgálatokhoz szükséges végzettség (ÉV, VV), FAM vagy E-FAM jogosultság, épületgépészeti rendszerek karbantartásban való jártasság.

Jelentkezéséhez töltse ki online nyomtatványunkat bruttó fizetési igényének megjelölésével (x12) a honlapunkon, melynek végén (a "dokumentumok csatolása" oldalon) csatolja önéletrajzát is.

Kérjük, kattintson a Link megjelenítése=" target="_blank">JELENTKEZÉS gombra!

Helyek Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Vas
Kategória Energetika / Villamosság
Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő