www.cvonline.hu

Karbantartó

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 1022716

Gyorsétterem hálózat, stabil piaci háttérrel rendelkező cég keres munkatársat karbantartói pozicióra.
Feladatok:

  • Az étterem teljes körű karbantartása
  • Javítási feladatok megoldása
  • Eseti munkák elvégzése (festés, csemperakás)

Elvárások:
  • Pozícióhoz tartozó szakmunkás végzettség
  • Legalább 3 év karbantartói tapasztalat
  • Saját autó
  • Készenlét vállalása
  • Megbizható
  • Rugalmas
  • Önálló munkavégzés

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Ajándékutalvány
  • Cafeteria

  • Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a megadott email címre vagy személyesen a Prohumán 2004 Kft. 8000 Székesfehérvár Távírda u. 18. 1.emeleten.

Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár

Kategória
Egyéb
Régió
Fejér