www.cvonline.hu

Karbantartó

  • A hirdetés 624 napja lejárt

Mint európai építőtechnológiai konszern, évente több ezer építményt hozunk létre világszerte, amelyhez a megfelelő emberekre, építőanyagokra és eszközökre a megfelelő időben és helyen van szükségünk. Csapatmunka nélkül - földrajzi határokon és területeken átívelően - ez nem lenne lehetséges. Legyen Ön is a csapatunk tagja!

Csapatunk erősítéséhez pécsi telephelyre

Karbantartó

(Ref.: HU-2015-015650) munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • a cég által üzemeltetett létesítményekben lévő áramellátó, klíma, biztonságtechnikai és épületgépészeti berendezések hibaelhárítása és karbantartása
  • a főmérnökség feladatkörébe tartozó berendezések karbantartásának, hibaelhárításának ellátása

Elvárások:

  • erősáramú berendezés szerelő vagy villanyszerelő végzettség
  • minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • B kategóriás vezetői engedély
  • felhasználói szintű MS Office ismeret

Előny:

  • villamos biztonságtechnikai vizsgálatokhoz szükséges végzettség (ÉV, VV), FAM vagy E-FAM jogosultság, épületgépészeti rendszerek karbantartásban való jártasság

Jelentkezéséhez töltse ki online nyomtatványunkat bruttó fizetési igényének megjelölésével (x12) a honlapunkon, amelynek végén (a "dokumentumok csatolása" oldalon) csatolja önéletrajzát is.

Kérjük, kattintson a Link megjelenítése=" target="_blank">JELENTKEZÉS gombra!

Helyek Pécs
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő