www.cvonline.hu

Karbantartó

  • A hirdetés 475 napja lejárt

A műanyag háztartási termékeket gyártó

Curver Magyarország Kft.

keres új munkatársakat

Karbantartó

munkakörben

az alábbi feltételekkel:

  • pneumatikus és hidraulikus rendszerek javítási tapasztalata
  • csőszerelési, hegesztési jártasság

és/vagy

  • hajtás- és vezérléstechnikai ismeretek
  • épületgépészeti ismeretek

és/vagy

  • fröccsöntő- vagy kivágó szerszámok ismerete
  • forgácsolási, fémmegmunkálási technológiák gyakorlati ismerete

és

  • automata gyártógépek felépítésének ismerete
  • szakirányú középfokú vagy technikusi végzettség
  • min. 1-2 éves szakmai munkatapasztalat termelő vállalatnál
  • több műszakos munkarend vállalása

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő