www.cvonline.hu

KARBANTARTÓ VILLANYSZERELŐ

  • A hirdetés 674 napja lejárt

A Szentkirályi Ásványvíz Kft. italgyártó gépsorok karbantartása, villanyszerelés munkaterületen tapasztalattal rendelkező teljes munkaidős

munkatársat

keres

Szentkirály telephelyen történő munkavégzésre

Főbb feladatok:

  • Üzemi italgyártó gépek, berendezések villamos berendezéseinek rendszeres és dokumentált karbantartása, javítások elvégzése
  • Telephelyi kis-, és középfeszültségű elektromos berendezések működésének karbantartása és javítása
  • Üzemi beruházásokban villanyszerelési munkálatok elvégzése
  • Telephelyi villamos hálózat karbantartása, javítása
  • A gépsorokon működő ipari automatikus berendezéseken hibaazonosítás, javítás
  • Közreműködés az érintésvédelmi, villámvédelmi és szabványossági mérések során

Elvárások:

  • Középfokú végzettség és villanyszerelői szakképesítés
  • Műszaki érdeklődés, önálló és pontos munkavégzés
  • Rendkívül jó problémamegoldó készség
  • Folyamat -és rendszerszemlélet
  • Nyitottság, kezdeményezőképesség és jó együttműködő képesség
  • ’B’ kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívások
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképpel ellátott szakmai életrajzát a betöltendő munkakör megjelölésével az alábbi e-mail címre küldje.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő