www.cvonline.hu

Karbantartó villanyszerelő

  • A hirdetés 4 napja lejárt

Az ISS Facility Services Kft. a világ és Magyarország élvonalbeli létesítmény-üzemeltetési szolgáltatója.
Veresegyházi ipari létesítmény üzemeltetési csapatába keresünk új munkatársakat az alábbi munkakörökbe:

Feladatok:

  • ipari terület épületgépészeti és –műszaki ellátó rendszereinek ismerete
  • napi hibamegelőző karbantartás, hibák feltárása, javítása
  • rendkívüli esetek, vészhelyzetek, káresetek kezelése, sürgősségi hibaelhárítás
  • kisebb szakipari munkák kivitelezése
  • külsős épületgépész / építési vállalkozók karbantartási, szerelési és javítási munkájának felügyelete, az elvégzett munka átvétele
  • kommunikáció a közvetlen vezetőkkel, ill. az épületben dolgozókkal
  • magas ügyfél-elégedettség elérése
  • az épületüzemeltetési hibabejelentő rendszerbe érkező hibák elhárítása, feladatok megoldása, az elvégzett feladatok dokumentálása

Elvárások:

  • középfokú épületvillamossági műszaki szakember (villanyszerelő)
  • legalább 5 éves gyakorlat műszaki karbantartás, épületüzemeltetési területen
  • jó kommunikációs és problémamegoldó-készség
  • becsületes hozzáállás, precíz elkötelezett munkavégzés

Előny:

  • kazán üzemeltetésében való jártasság

Juttatások:

  • versenyképes fizetés
  • utazási támogatás

Munkavégzés helye: Veresegyház

Pályázni fényképes önéletrajz küldésével lehet alábbi email címen keresztül.

Helyek Veresegyház
Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság > Villanyszerelő
Építés / Ingatlan > Épületkarbantartó, Karbantartó
Mérnök / Műszaki > Szerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű