www.cvonline.hu

Karbantartó villanyszerelő

  • A hirdetés 367 napja lejárt

Az ISS Facility Services Kft. a világ és Magyarország élvonalbeli létesítmény-üzemeltetési szolgáltatója. Vállalatunkat a Szolgáltatók Nemzetközi Szervezete (IAOP) évek óta a legjobb szolgáltatók között tartja számon.

Kecskeméti üzemeltetési csapatunkba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • elektromos rendszer napi szintű ellenőrzése, karbantartása (kis- és középfeszültség)
  • napi hibamegelőző karbantartás, hibák feltárása, javítása
  • rendkívüli esetek, vészhelyzetek, káresetek kezelése, sürgősségi hibaelhárítás
  • kisebb szakipari munkák kivitelezése
  • külsős vállalkozók karbantartási, szerelési és javítási munkájának felügyelete, az elvégzett munka átvétele
  • kommunikáció a közvetlen vezetőkkel, ill. az épületben dolgozókkal
  • magas ügyfél-elégedettség elérése
  • nyilvántartások és munkanaplók vezetése
  • az épületüzemeltetési hibabejelentő rendszerbe érkező hibák elhárítása, feladatok megoldása, az elvégzett feladatok dokumentálása
  • biztonsági előírások betartása
  • felügyeleti rendszer kezelése

Elvárások:

  • középfokú épület villamossági műszaki szakember
  • legalább 5 éves gyakorlat műszaki karbantartás, épületüzemeltetési területen
  • vállalkozók felügyeletében szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes tudás (MS Office, internetes keresés)
  • felügyeleti rendszerek ismerete, kezelésükben szerzett tapasztalat
  • jó kommunikációs és problémamegoldó-készség
  • becsületes hozzáállás, precíz elkötelezett munkavégzés
  • biztonságtechnikai előírások és vonatkozó szabványok ismerete
  • ügyeleti rendszer vállalása

Előny:

  • érintésvédelmi szabványossági felülvizsgáló képesítéssel
  • erős és gyengeáramú rendszerek kezelésében szerzett tapasztalat
  • tűzjelző rendszerek üzemeltetésében, kezelésében szerzett tapasztalat
  • sprinkler rendszerek üzemeltetésében, kezelésében szerzett tapasztalat
  • angol nyelvismeret

Munkavégzés helye és munkarendje:
Kecskemét

2 műszakos munkarend: 6:00-14:30; valamint 9:30-18:00

Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Kecskemét
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő