www.cvonline.hu
Karbantartó villanyszerelő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.09.
Jelentkezési határidő: 2016.09.30.
Hirdetés azonosító: 1079106
lejárt

Győri autóipari beszállító partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Üzemi karbantartási feladatok ellátása
  • Megelőző karbantartások elvégzése
  • Karbantartási beavatkozások koordinációja, dokumentálása

Elvárások:

  • Erősáramú villanyszerelői végzettség
  • Legalább 2 éves termelővállalatnál szerzett karbantartási tapasztalat
  • PLC vezérlési ismeretek (Step7)
  • Jó rajz olvasási készség

Előny:

  • Robotismeretek
  • SAP ismeret

Amit nyújtunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kiemelkedő bérezés
  • Éves, negyedéves prémium
  • Cafeteria csomag

Egyéb:

  • Folyamatos munkarend

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.