www.cvonline.hu

Karbantartó-villanyszerelő

  • Az állásajánlat lejárt.

Magyarország legnevesebb étterme, tapasztalattal bíró szakembert keres

karbantartó-villanyszerelő

munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • a termelő és kiszolgáló egységek, valamint a létesítmény működtetéséhez és üzemeltetéséhez szükséges berendezések működésének biztosítása
  • szerelési, telepítési munkák elvégzése
  • általános villamossági, épületkarbantartási feladatok elvégzése
  • egyéb karbantartási munkák elvégzése

Elvárások:

  • szakirányú végzettség (erősáramú villanyszerelő)
  • több műszakos munkarend vállalása
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • stabil háttér, biztos munkahely, bejelentett alkalmazotti munkaviszony
  • garantált szakmai fejlődés
  • hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, küldje fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Energetika / Villamosság, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest