www.cvonline.hu

Karbantartó-villanyszerelő

  • A hirdetés 422 napja lejárt

Robust Plastics Hungary Kft (9027 Győr, Csókás u.5.) az osztrák Robust Plastics GmbH Magyarországon 22 éve műanyag, főként autóipari termékek fröccsöntésével foglalkozó leányvállalata, folyamatos bővülés miatt új munkatársakat keres

KARBANTARTÓ villanyszerelő

munkakörbe

három műszakos munkarendbe.

Feladatai:

  • gépek, fröccsöntő szerszámok megfelelő üzemelési állapotának fenntartása,
  • fröccsöntőgépek villamos karbantartása, kisebb javítása
  • fröccsszerszámok villamos javítása
  • gyártócsarnokon belül villanyszerelési munkák

Elvárás:

  • releváns műszaki tapasztalat
  • önálló munkavégzés,

Amit nyújtunk:

  • biztos jövedelem,
  • béren kívüli juttatások,
  • hosszú távú munkalehetőség.

Bér megegyezés szerint.

Az állás azonnal betölthető.

Kapcsolat: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő