www.cvonline.hu

KARBANTARTÓ VILLANYSZERELŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 1013700

Fejér megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Az üzem működésének folyamatosságát gátló hibák szakszerű, gyors elhárítása
  • Időszerű karbantartási feladatok

Elvárások

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Általános PLC ismeretek
  • Csoportos és önálló munkavégzés képessége
  • Felelősségtudat, szorgalom
  • Több éves szakmai tapasztalat
  • Folyamatos munkarend vállalása

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások, teljes utazási költségtámogatás
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KARBANTARTÓ VILLANYSZERELŐ, Fejér megye