www.cvonline.hu

Karbantartó, villanyszerelő (Zalaegerszeg)

  • A hirdetés tegnap lejárt

Azonnali kezdéssel felveszünk zalaegerszegi gyárakba

Karbantartókat, villanyszerelőket!

Elvárás:

  • karbantartói, gépész vagy villanyszerelői végzettség (min.szakmunkás)
  • 2 műszakos, 3 műszakos  vagy folyamatos munkarend vállalása
  • precíz, pontos munkavégzés
  • érvényes erkölcsi bizonyítvány
  • műszaki érzék

Előny:

  • zalaegerszegi vagy környékbeli lakhely
  • gépsor karbantartói munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes havibér br.180000 Ft-tól, 2018.jan.1-től br.190000 Ft-tól
  • kiemelt műszakpótlékok 15%-55% között
  • vasárnapi pótlékok, túlóra lehetőség
  • teljesítménybónusz 10%
  • céges buszjárat egész Zala megyében van
  • cafeteria havi nettó 11900Ft-tól
  • havi br. 30.000 Ft csatlakozási bónusz, ajánlási bónusz
  • munkaköri pótlékok, céges képzések
  • albérlet, szállás lehetőség távolabbról érkező dolgozók részére
  • betanítás, tréning van (pályakezdőket  is várunk)
  • hosszú távú munkalehetőség, karrier lehetőség!

Jelentkezéshez küldje el fényképes önéletrajzát bérigénye megjelölésével a lenti e-mail címre vagy hívja a 20/401-7059-es vagy a 70/428-3744 -es telefonszámot!

Helyek Zalaegerszeg
Zala
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai karbantartó, Elektronikai szerelő
Energetika / Villamosság > Villanyszerelő
Gyártás / Termelés > Gép-szerszám szerelő, Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű