Karbantartó villanyszerelő-Veszprém megye (Ref.szám: HM-1319)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2015.12.23.
Hirdetés azonosító: 980524

Elvárások:

  • Villanyszerelő végzettség
  • Termelő cégnél villamos karbantartóként szerzett tapasztalat
  • Precíz, pontos munkavégzés

Feladatok:

  • A gyártógépek, berendezések folyamatos felügyelete, rendelkezésre állásuk biztosítása
  • Termelőeszközök üzemzavarainak elhárítása, javítások elvégzése
  • Alkatrészcserék végrehajtása

A munkáltató ajánlata:

  • Hosszútávú, biztos munkahely
  • Étkezési hozzájárulás, valamint cafeteria a próbaidő elteltével

A munkavégzés helye:

Kerta (Veszprém megye)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy magyar tulajdonú hámozott furnér alapanyagból készült idom-préselt, magas színvonalú, minőségi bútorelemeket gyártó céghez keres munkatársat. Partnercégünk elsősorban exportra termelő családi vállalkozás.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük, hogy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a megpályázott pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1319-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a 20-983-6173-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő