www.cvonline.hu

Karbantartó villanyszerelő (Orosháza)

  • Company_icon Linamar Hungary Zrt.
  • Location_icon Békéscsaba, Orosháza
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 16 napja lett aktiválva

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként Békés megye egyik legnagyobb autóipari alkatrészt gyártó vállalata Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Karbantartási osztályunk dinamikus csapatába keresünk új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Karbantartó villanyszerelő

Feladatok:

  • Forgácsoló üzemi berendezések elektromos részegységeinek üzemeltetése, karbantartási és javítási feladatainak ellátása valamint új alkalmazások kialakításában,
  • Fejlesztésében való részvétel, új rendszerek installálása

Elvárásaink:

  • Villanyszerelő végzettség
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Innovatív munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Szakmai és személyes fejlődés képzések által

Szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Békéscsaba
Orosháza
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai karbantartó, Elektronikai szerelő
Energetika / Villamosság > Villanyszerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő