www.cvonline.hu

Karbantartó villanyszerelő-Mór (Referenciaszám: HM-833)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.21.
Jelentkezési határidő: 2016.02.24.
Hirdetés azonosító: 677932

Elvárások:

  • Villanyszerelő végzettség
  • Termelő cégnél villamos karbantartóként szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Három műszakos munkarend vállalása!
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Terhelhetőség, megbízhatóság

Előny:

  • Elektro-, automatizálási vagy mechatronikai technikus, elektronikai műszerész végzettség
  • PLC ismeretek
  • Elektropneumatikus rendszerek ismerete

Feladatok:

  • A gyártógépek, berendezések folyamatos felügyelete, rendelkezésre állásuk biztosítása
  • Termelőeszközök üzemzavarainak elhárítása, javítások elvégzése
  • Részvétel a tervszerű megelőző karbantartásokban
  • Alkatrészcserék végrehajtása
  • Fejlesztési, módosítási javaslatok tétele

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Műszakpótlékok, jelenléti bónusz
  • Étkezési hozzájárulás, valamint cafeteria a próbaidő elteltével
  • Ingyenes céges buszjáratok többek között az alábbi települések érintésével: Bakonyszombathely, Bakonysárkány, Bodajk, Csákvár, Csesznek, Csókakő, Dudar, Inota, Jásd, Kisbér, Komárom, Környe, Mecsér, Nagyigmánd, Oroszlány, Súr, Székesfehérvár, Tatabánya, Várpalota, Zirc, stb.
  • Multinacionális környezet

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai érdekeltségű, globális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük, hogy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a megpályázott pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-833-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a 20-983-6173-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Régió Mór
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő